Про нас

Магазин 1
Магазин 2
Магазин 3

ТМ PERFETTO Food

about-1

PerfettoFood (від виробника морозива Perfetto) - це крафтове виробництво продуктів, ресторанних страв і напівфабрикатів.

З 2006р виробляємо і продаємо морозиво Perfetto в південному регіоні і за його межами. Наш підхід до виготовлення продукції завжди полягав у кращій якості і смаку. Використовуємо тільки натуральні інгредієнти такі, як фермерське молоко, вершки, масло, фрукти, сухофрукти, горіхи і високоякісний шоколад. Крім стандартних смаків шоколадного, ванільного, ми додали в асортимент авторські рецепти і смаки, наприклад: морозиво без цукру на фініках, морозиво зі східними солодощами, з блакитним сиром, на основі йогурту з ягодами «Годжі» і багато інших. Використовуючи італійське обладнання і багаторічний досвід італійських виробників, ми створили якісний продукт. З відкриттям власного закладів: кафе-морозиво Perfetto, ресторанa Miracoli і Сімейного кафе-кондитерської Amici, ми вийшли на новий рівень виробництва, додавши до асортименту кондитерські вироби і молоді сири. Готуємо різноманітні торти на будь-який смак.

about-1

У приготуванні сирів використовується тільки свіже фермерське молоко. Термін придатності сиру всього 5 днів. Так як ми не додаємо консервантів.

about-2Піцу в кафе Амічі готуємо з сирами власного виробництва. За роки роботи ми заробили авторитет, професійним обслуговуванням і якісним продуктом. У наших кафе невимушена і дружня атмосфера. Ми приділяємо увагу всім членам сім'ї. Можна поласувати стравами кухні і десертами. Perfetto це в перекладі з італійського досконалий, а Мiracoli звучить як диво, Аmici перекладається як друзі. Наша головна задумка створити для наших гостей чудовий світ затишку комфорту, в дружній обстановці. Ми об'єднали вишуканість і традиції і отримали атмосферу з якою хочеться не тільки починати, а й завершувати день. Чекаємо вас в наших закладах. Випити вранці кави, придбати смаколики нашого виробництва. Запланувати обід або вечерю в колі рідних в кафе де тобі завжди ради- чудова ідея!

Історія народження Perfetto
Famiglia

як росла наша сім'я
2003
Переїзд до Італії

поїхали працювати до Італії і планували там залишитися жити

2006 - 2008
Перший Perfetto

перше кафе Perfetto відкрило свої двері всім бажаючим якісного морозива

2008
Повернення до України і перший кіоск "Perfetto"

придбали обладнання, взяли в оренду майданчик на море і відкрили перший кіоск морозива

2012
Перший Perfetto

перше кафе Perfetto відкрило свої двері всім бажаючим якісного морозива

2016
Кафе Amici

ми не зупинилися на одному закладі і відкрили ще одне кафе - Amici

2016
Ресторан Miracoli

набравшись досвіду в управлінні мережами кафе, ми створили власний ресторан

Кешбек
скористайтесь кешбеком